Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

Dukla společné fotoPo roce se na Branově opět uskutečnilo vzpomínání na Otu Pavla. Loni byla tato akce velmi povedená a z hlediska návštěvnosti hned po pochodu jistě druhá nejvyšší.

I tentokrát dorazilo něco přes 200 lidí a bylo nač se dívat. Jeden z hlavních bodů programu bylo přátelské utkání Internacionálů Dukly a Branova. Dukla tu hrála již před 40 lety a někteří hráči co nastoupili tenkrát si to nyní zopakovali. Dukla nakonec vyhrála 4:2, ale výsledek asi nebyl to hlavní. Byl to pohodový fotbálek, který se naštěstí obešel bez zranění. Pro diváky to musel být příjemný fotbalový zážitek a hlavně mohli na vlastní oči spatřit opravdové legendy pražské Dukly. Ti se navíc po zápase velmi ochotně podepsali všem zájemcům. Trochu zklamání pro mne bylo relativně malá účast diváků na tomto utkání. Je pravda, že "Tribuna Romana Pálka" byla plně obsazena, ale v porovnání s utkáním před 40 lety, kdy byl "branovský stadion" zcela zaplněn a dle dobových fotografií se sedělo i na střeše kabin, byla výrazně nižší.
Trochu smutnou tečkou byl zápas i pro jednu z ikon branovského fotbalu J. Hejdu. Ten dle svých slov nastoupil v branovském dresu asi naposled a stejně jako Jarda Jágr s reprezentací se rozloučil porážkou. Ba co víc v závěru ještě neproměnil penaltu (a to ani z "dorážky"), je pravda že protivítr trochu foukal :o). Osobně si myslím, že postupem času přeci jen toto upadne v zapomnění a bude se vzpomínat na úspěšnější zápasy.
Kolem poledne také dojeli další účastníci, stejně jako loni to byl Spolek dobrovolných mopedistů Kublov, Trabant klubu Nesuchyně, Veteran car club Chomutov a nově také motorkářský "gang" z Berounska. Následovalo občerstvení v Hospodě u Vitoušů a pak už vzpomínkový akt u pamětní desky Oty Pavla. Zde opět vystoupili žáci ze Základní školy Oty Pavla v Buštěhradě.
Byly položeny květiny a poctu vzdali i hráči Dukly, kteří se s Otou znali osobně.
Po celou dobu se o hudební produkci postarala Country skupina Ruksak z Rumburka.
Touto cestou bych rád poděkoval všem sponzorům, kteří na akci přispěli. Zejména pak Dukle Praha a samozřejmě všem aktérům, kteří se nějakým způsobem na akci podíleli.

Zvláštní poděkování pak patří branovksému kustodovi, který přichystal hřiště opravdu na 100%, tak jak se na podobnou akci sluší. 

 

O akci vyšel článek i na stránká Dukly.

 

A jak se celá akce líbila Vám?.....budemě rádi za jakýkoliv komentář.

 

Pár fotek je dostupných ve fotogalerii.