Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

Tentokrát se příprava opravdu nepodcenila a tak návštěvník, už od vrátek do hospůdky byl „doprovázen" většinou méně známými básněmi od více či méně známých autorů, které byly rozvěšeny po stěnách.

Každý příchozí dostal „rozdělanou báseň" Jiřího Žáčka a mohl ji dotvořit k obrazu svému. Což sice pro někoho byl mírný problém, neboť zrovna v ten okamžik nebyl políben múzou, ale pro tuto příležitost tu naštěstí byl hostinský, který „vypálenou motivací" dokázal probudit básnické střevo téměř v každém.
A pak už následovalo recitace všech děl a hlasování. Stupně vítězů tedy „obsadili" Luboš K., Venca Z. a Veronika P., která obsadila stupeň nejvyšší. Zájemci si mohou vítězné dílo přečíst zde. Pokud by si někdo chtěl také vyzkoušet „zabásnit" podklad pro báseň možno přečíst v galerii. 

 Budeme rádi, za každý příspěvek, který samozřejmě rádi zveřejníme na našich stránkách.
Jako druhé kolo večera, bylo hlasování o nej báseň ze všech vyvěšených. Jednoznačně vyhrála báseň Kalhotky (autor Krchovský).
Závěrem pak ještě přednesl svoji báseň Venca Z., kterého políbila můza při jednom z jeho rozjímání u Berounky. A odrecitována pak byla i mírně erotická báseň s názvem Pravdivá od neznámého autora.