Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

dsc03165-001Jak už jsme avizovali, tento víkend byl doslova našlapaný. V pátek dorazila vzácná návštěva z pohraničí, začalo se s přípravou na zabíjačku a večer se "vyzkoušela" nová kytara havíře Karla. Vzhledem k náročnému sobornímu programu se ale moc neponocovalo a před půlnocí se osazenstvo rozešlo.

 

V sobotu byl start procházky naplánován na 10h. Tentokráte vzhledem ke stavu stezky kolem řeky, byla naplánovaná kratší trasa a tím pádem nebylo ani občerstvení na trase. Část osazenstva tedy před startem ještě potřebovala doplnit energii, takže start se o něco posunul. Do řeky se vhodilo poselství pro další generace. Učástníku bylo o něco méne 10+1pes a jeden ještě nenarozený prezenční listina zde. Po návratu už na všechny čekaly zabíjačkové pochoutky a muzika též spustila. Po 15h pak dorazila skupina návštěvníků s německého oktobrfestu a kolem 18h nečekaně také delegace z Tahiti. Zábava gradovala a nebylo si téměř kam sednout. Večer pak nám ještě holky zatancovali kankán (skladba byla celkem dlouhá, tanečnice sotva popadaly dech, ale dotancovali do konce!! více na ve videogalerii). Dolšlo i na soutěž v pití tupláků, kdy nakonec Jarda přenechal svojí nominaci srbskému závodníkovi, jeho protivník byl ze Sudet, takže finálový závod byl v mezinárodní režii. I přes slabší začátek nakonec vyhrál borec ze Sudet.  Nakonec ještě měla sólo šenkýřka na stole s Helčou (viz. galerie). Při závěrečné skladbě Holky z naší školky už tancovali všichni.

V neděli byl připraven oběd o několika chodech (opět se jednalo o zabíjačkové pochoutky) a ještě navíc se upekly čestvé řízečky, jejichž vůně se linula do poloviny vesničky.

Kolem 15h odešli poslední hosté a akce 4 v 1 se tím dala brát jako zakončená a myslím, že velmi povedená. Takže zas za rok....

 

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.