Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

phoca thumb l imgp1804V sobotu 1. srpna vystoupila v clubu poměrně mladá skupina Rock Slaves.

Nutno podotknout, že "otroci" opravdu dostáli svému jménu. Jejich podání klasických rockových pecek bylo z mého laického pohledu skvělé. Pětičlenná kapela měla trochu problém se na "podium" vejít jak do šířky tak do výšky. V prvém případě to bylo díky jejich aparátu, který byl slyšet jistě hodně daleko a v druhém případě pak výška účinkujících (kytarista byl dle mého soudu nejvyšší dosavadní muzikant co tu hrál a dozrávající hrozny vína mu občas trochu "vadily"). Většina písní z repertoáru v originále zpívá sice chlap, ale v podání "otroků" resp. jejich zpěvačky zněly velmi dobře.
Samozřejmě došlo i k výměně bubeníků, tentokrát to bylo o to lepší že se při tom i trochu "zajamovalo". Podařilo se mi zachytit i na video (v sekci videa pokud by měl někdo celou píseň, uvítal bych). I když bylo vidět, že je Fanda za bubny trochu nervózní a do "solíčka" se mu moc nechtělo, nakonec vše zvládl. Když jsem se před koncertem podíval na nějaké záznamy z předešlých akcí, měl jsem trochu strach co na to řeknou hosté u kterých není rock na prvním místě. Ale myslím, že obavy byly zbytečné. Navíc poměrně velkou návštěvnost zajistily děti a dle jejich chování to vypadalo, že by to do budoucna s rockem nemuselo být tak zlé. Půl hodiny před půlnocí vše vrcholilo a za bubny opět zasedl Fanda.
Po celé vystoupení bylo vidět, že to kapelu velmi baví, tak jim to snad vydrží a jen doufám, že pod hrozny U Vitoušů ještě někdy v budoucnu zahrají.

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.