Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

imgp6630Už se stalo pravidlem, že konec roku je v Clubu ve znamení hokeje (bruslení) a vrcholové turistiky. Ne jinak tomu bylo i letos.

29.1 byl naplánován výstup na "MONTE VYHLÍDKA". Jednalo se již o čtvrté pokračovaní těchto expedic. Dle některých odborníků, ten kdo se zúčastnil a úspěšně pokořil všechny 4 vrcholy, získal tím "Korunu Branova". Letos se zúčastnilo opět přes třicet lidí a co bylo hlavní v hojném počtu i děti. Počasí sice ráno nevypadalo ideálně, ale postupně se začalo vyjasňovat a pohled na Berounkou, kterou ještě zahalovaly zbytky mlhy a do toho svítilo sluníčko byl nádherný. Při sestupu do 1.tábora U PŘÍVOZU, kde bylo připraveno hojné občerstvení, už byla jasná obloha slunce dalo vyniknout jak novému chodníku tak "komplet opravené střeše" na budově přívozu. Pokrývači si dalo opravdu práci a celou na nově položené tašky znovu osadili i mech, aby byla zachována autentičnost jako před tím. Odkaz na pár fotek z této akce viz. níže.

Den na to byl zamluven led v Hořovicích, a opět jako vždy se na 2 třetinách kluziště hrál hokej na velmi vysoké úrovni a na zbytku se "krasobruslilo". Účast byla podobná jako předešlý den, jen na hokej ještě dorazili motorkáři z party od P. Z. Nikdo se vážně nezranil, všichni si myslím dobře "zasportovali", takže opět nelze hodnotit jinak než povedená akce.

 

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.