Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Stránky spolku

V sobotu 5.3.2016 opět proběhla jedna s významných akcí a to Pražský bál.   PRAŽSKO-BRANOVSKÉ, BRANOVSKO-PRAŽSKÉ občanské kamarádské sdružení konání této akce naplánovalo opět na reprezentační loď EUROPÉ. Tentokrát bylo konání o cca měsíc posunutý, takže bylo přeci jen trochu tepleji. Zájem byl veliký, ale dva autobusy nakonec stačily, ovšem na dolní palubě už musel být přidán jeden stůl. Zpočátku se mi zdálo, že by mohl být i problém v poměrně "velkém bendu" Nauše Pepíka, který též ubral kus parketu, ale nakonec vše dobře dopadlo. Po slavnostním zahájení s ohledem na datum trochu dopředu proběhla gratulace všem ženám k jejich budoucímu"svátku". A zábava se pomalu rozjížděla. Kromě "dechové muziky" byl ještě připraven pražský DJ Pepa Libický, který se střídal  s  Malou muzikou Nauše Pepíka.
Před 21.hodinou loď odrazila od břehu na na krátkou okružní jízdu po Vltavě a ve 22. pak byl "8 statečným" propůjčen "řád za Za odvahu". Pak už kromě rozdání tomboly nic nebránilo plesání. Proběhla ještě jedna vyhlídková plavba. O drobný rozruch se ještě opět postaral Prťák, který při reprodukované  hudbě DJ zasedl za bicí a zahrál  repertoár od Michala Davida po Tinu Turner. V 1:45 došlo k posledním střídání kapel a dechovka zahrála poslední písně a po 2. hodině došlo k nalodění na paluby autobusů a vyrazilo se směr "na Plzeň". 
Na této akci bohužel nebyl hlavní fotograf Roman Pálek a tak fotodokumentace z této akce je výrazně "slabší" co do kvantity i kvality. (pokud by někdo z účastníků chtěl nějaké povedené fotky zde vystavit tak napište, budu jedině rád).
 

Pár fotek je po registraci dostupných ve fotogalerii.