Hospoda u Vitoušů

Penzion u "Prťáka"

Get Adobe Flash player

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Stránky spolku

imgp5533Po úspěšném turnaji v minulém roce se i letos podařilo, hlavně díky několika nadšencům (M. Pavlík jako hlavní organizátor a J. Kruba jako hlavní trenér Branovských) pod hlavičkou Spolku za společný Branov, zorganizovat žákovský fotbalový turnaj znovu. Oproti loňskému roku ovšem nemohl dorazit tým Roztok, ale naopak dorazili hráči z Tatranu, takže to vypadalo opět na 3 týmy. Ovšem 10 hodin před začátkem se rozhodlo o nasazení dvou týmu Branova. Ano čtete dobře- na Branově se sešlo 17 dětí, které si chtěly zakopat a většina z nich intenzivně před tím trénovala 2-3x v týdnu. Branov tedy postavil tým I a II (později přejmenován Branov a Branov Luh). Trenér myslím rozhodl dobře a snažil se postavit 2 podobně silná mužstva, což ve výsledku samozřejmě znamenalo oslabení šance na úspěch Branova, ale na druhou stranu tímto způsobem si zahráli všichni stejně.
 Počasí se vyvedlo a bylo vidět mnoho povedených akcí. Jak se dalo očekávat, favorité byli obhájci z Městečka a hráči Tatranu, neboť v těchto družstvech myslím hrají všichni registrovaně a s balónem se tedy "potkávají" jistě každý týden. Ale i Branovští těmto týmům dokázali vstřelit gól (celkem 4 viz. tabulka). Poslední zápas Městečko - Rakovník tedy byl zápas "o zlato". V něm nakonec Městečko vyhrálo 3:1 a obhájilo tak trofej z minulého roku. I když samozřejmě asi každý chtěl vyhrát, myslím, že nakonec byli spokojeni všichni. Všichni dostali medaile, pohár a sladké koláče (tím to bych chtěl vyzdvihnout obětavost paní Pavlíkové, která díky rozhodnutí, že budou 4 mužstva, ještě brzo ráno dodělávala 4. koláč). Celý turnaj odřídil stejně jako minulý rok bravurně Petr Zelenka.
 Z reakcí všech zúčastněných (hráčů i trenérů) bylo patrné, že se jim turnaj líbil a že případně přijedou i příští rok. Takže věřme, že "organizátorům" nadšení vydrží a bude se konat i III. ročník turnaje O pohár SK Branov. Letos se zůčastnilo přes 30 dětí, kteří sobotní dopoledne strávili sportem, což je myslím v dnešní době velmi pozitivní.
  
Závěrem je potřeba poděkovat všem, kteří se nějakým způsobem na akci podíleli. Zvláště pak Jiřímu Zikmundovi (Kverneland), J. Krubovi, Věře Pavlíkové, Josefu Šímovi, Frantovi Jiráskovi, OÚ Branov, který tentokráte vyjímečně propůjčil hřiště ZADARMO a všem dalším....
 

Pár fotek je po dostupných ve fotogalerii.